Mühendislik, Tedarik ve Yapım İşleri

Mühendislik, Tedarik ve Yapım İşleri
TEDARİK
Tedarik süreci organizasyonun karlılığını etkileyen stratejik süreçlerden biridir. Tedarik süreci, düşük malzeme fiyatlarını ve en iyi tedarik kaynaklarını sağlayarak prosesin akıcılığına yardımcı olur. ERKE yatırımcının standartlarının da üzerinde fiyat, teslimat süresi, finansal şartlar ve kalite optimizasyonu yapılmış malzeme tedarik programı sağlamaktadır.
YAPIM
ERKE projenin başından sonuna her aşamasında kalite ve güvenlikten taviz vermemektedir.
Montaj
Mekanik montaj, elektrik montaj, proje yönetimi, izleme sistemi uygulaması.
Proje Planlama
Uluslararası deneyimli uzman mühendisler tarafından fotovoltaik ve diğer tamamlayıcı teknik altyapı mühendislik projelerinin geliştirilmesi, ayrıntılı yapım planlarının geliştirilmesi, enerji üretim beklentisi ve karlılık çalışmaları, tesis yapım aşamaları planlaması.
Tedarik Gözetimi
Projede kullanılan malzeme ve ekipmanlarda bulunması gereken asgari kalite özelliklerini tanımlayan teknik raporların geliştirilmesi, malzeme ve ekipman kontrolü ve sahaya kabullerinin yapılması.
Test & Devreye Alma
Çizim ve dökümanların incelemesi, devreye alma kontrol listesi, kapsamlı sistem denetimi, izleme sistemi ayarlamaları, lokal dağıtım firmasının şebekesine bağlanmak için dağıtım ve iletim uygunluk testleri.
Copyrights © 2015 & Erke Elektrik. Tüm Hakları Saklıdır.